Нові тарифи: скільки в Луцьку коштуватиме вода

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 7 липня схвалила проекти постанов про перегляд тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що надає КП "Луцькводоканал".

Про це повідомляє прес-служба "Луцькводоканалу".

Відповідно до поданих розрахунків, вартість метра кубічного води та стоків для мешканців багатоповерхівок становитиме 10,60 грн (водопостачання – 5,10 грн та каналізація – 5,50 грн), а приватного сектору – 9,70 грн (вода – 4,67 грн та каналізація – 5,03 грн).

З часу встановлення тарифів відбулося зростання цін на енергоносії (електроенергію, газ природний, паливно-мастильні матеріали) та інші матеріально-технічні ресурси, що призвело до збільшення фактичної собівартості послуг у порівнянні з врахованою в чинних тарифах КП "Луцькводоканал".

Унаслідок підвищення цін на складові послуг без одночасного підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, КП "Луцькводоканал" отримало збитки за 6 місяців 2016 року в сумі 3 млн 280 тис грн.

У зв'язку із очікуваною зміною тарифів на послуги водопостачання та водовідведення,"Луцькводоканал" просить споживачів обов'язково подати показники лічильників та розрахуватися відповідно до чинних тарифами.

Нагадаємо: на сьогодні загальна вартість води та стоків становить 9,30 грн за метр кубічний.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.07.2016 16:06
Переглядів789
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-05-2018 24-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг