Поділитись:

Не допомогло: як Кварцяний в перерві матчу з "Дніпром" на футболістів верещав

Четвер, 28 липня 2016, 18:47
Не допомогло: як Кварцяний в перерві матчу з «Дніпром» на футболістів верещав

У мережі інтернет набирає популярності відео, де тренер ФК "Волинь" Віталій Кварцяний у притаманному йому стилі проводить виховну хвилинку для футболістів свого клубу.

Відеозапис із дописом "Кварцяний у перерві матчу "Дніпро"–"Волинь" з'явився на YouTube 25 липня.

Хоча на цьому записі тренера і президента луцького клубу не видно, проте поціновувачі ораторського мистецтва запального Кварцяного без зайвих зусиль зможуть розпізнати його голос.

Як відомо, команди зустрічалися на футбольному полі у Чемпіонаті України в неділю, 25 липня.

Після першого тайму луцька команда пішла у роздягальню, програючи із рахунком 3:0.

Енергійний та мотиваційний спіч тренера "Волині", який зафіксували на відео, схоже, не надто надихнув команду, яка у другому таймі пропустила ще 2 голи, програвши із загальним рахунком 5:0.