У центрі Луцька з'явився (по)вільний Wi-Fi

Безкоштовну Wi-Fi-зону з доступом до інтернету створили на Театральному майдані Луцька.

Підключитися до поточного з'єднання можна, знайшовши на своєму пристрої Wi-Fi-точку під назвою "Lutsk". Аби на носії з'явилася позначка "підключено", необхідно пройти реєстрацію. Одночасно приєднатися до Wi-Fi-точки "Lutsk" може 20-30 людей.

Як розповіла під час презентації 30 грудня начальниця управління туризму та промоції Луцької міської ради Наталія Бунда, безкоштовний інтернет для лучан в центрі міста з'явився завдяки електронній петиції "Безкоштовний інтернет лучанам", автором якої є Андрій Гринів.

Зі слів Бунди, оскільки петицію підтримала достатня кількість мешканців Луцька, то міська рада вирішила відгукнутися та зробити приємний подарунок до Нового року.

"Ми хочемо, щоб туристи та мешканці міста фотографувалися і одразу завантажувати фото в Instagram, тому створюємо всі умови для цього", - сказала вона.

Наталія Бунда зазначила, що в рамках новоствореного проекту "Муніципальний інтернет" уже навесні наступного року в Луцьку з'явиться ще декілька таких підключень – на Замковій площі та площі Воз'єднання.

Послугу інтернету надає інтернет-оператор "Датагруп", якого, на думку начальниці управління туризму, обрали через "прийнятні ціни" на послугу (зокрема, акційний безкоштовний перший місяць користування інтернетом), а також через уже раніше встановлене обладнання цим оператором у потрібних місцях в Луцьку.

Інтернет-видання "Конкурент" вирішило одразу перевірити якість загальнодоступного інтернету. Для цього ми скористалися додатком Speedtest для Android, вимкнувши усі відкриті програми та завантаження на смартфоні. Вимір швидкості завантаження становив - 0,32 Мбіт/с та швидкість відвантаження - 0,35 Мбіт/с, що вказує на низьку його швидкість.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.12.2015 16:04
Переглядів1022
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-03-2018 23-03-2018 22-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг