"Луцьктепло" має нову інвестиційну програму

В рамках інвестиційної програми передбачено встановлення 204 теплових лічильників.

Інвестиційна програма ДКП "Луцьктепло" розроблена відповідно до чинного порядку, який затверджено наказом Міністерства регіонального розвитку. Про це розповіла директор ДКП "Луцьктепло" Валентина Малютіна 3 серпня під час засідання міськвиконкому.

Вона зауважила, що постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, підприємству було встановлено тариф на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів, в структурі якого передбачено 10 319 гривень на виробничі інвестиції.

Також директор ДКП "Луцьктепло" додала, що цією інвестиційною програмою передбачено встановлення теплових лічильників у 204 житлових будинках. Що ж до критеріїв відбору таких будинків, то основними були: гідравлічний баланс системи, етажність, повне охоплення будинків засобами обліку від однієї котельні, технічний стан підвалів.

Виконком підтримав проект рішень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
03.08.2016 12:54
Переглядів513
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-04-2018 21-04-2018 20-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг