Виконком Луцькради хочуть змусити публічно відповідати за свої рішення

Фото: Василь Бідун

Члени виконавчого комітету Луцької міської ради повинні надавати обґрунтований коментар, чому проголосували за те чи інше рішення.

Петицію із такою пропозицією зареєстрували на сайті Єдиної системи місцевих петицій 16 серпня.

"З метою більш доцільної роботи, попередження корупційних діянь з боку членів виконавчого комітету та більш чіткого розуміння результатів голосування громадянами міста, прохання підтримати петицію, щодо роботи виконавчого комітету Луцької міської ради", – сказано в петиції, автором якої є Тонконоженко Юрій Володимирович.

Як зауважує автор, деякі члени виконкому при прийнятті рішень абсолютно не володіють та не вникають в суть питань, голосують навмання, або за результатами голосування "утримуються".

"Це свідчить про те, що вони незрозуміли, невникли, або не можуть прийняти правильне рішення. Буває, що члени виконкому являються зацікавленими особами в прийнятті деяких рішень та іноді поширюються чутки про проплати голосів", – додає автор.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
16.08.2016 10:08
Переглядів760
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-03-2018 18-03-2018 17-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг