Комп'ютери з луцької податкової пропонують передати дитсадкам

Луцька об'єднана державна податкова інспекція за бюджетні кошти хоче придбати комп'ютерну техніку для центу обслуговування платників податків.

Для реалізації програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2016-2017 роки варто необхідно 1 мільйон гривень із міського бюджету. Про це розповіла 22 серпня під час засідання "бюджетної" комісії начальник Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Світлана Сава.

Депутат Луцькради Борис Смаль розповів, що управління освіти готує інформацію про те, яка існує потреба в оргтехніці у навчальних закладах, а саме в дитячих садочках.

"Я цікавився, чи можна цю оргтехніку, яку замінять на нову в податковій, віддати в дитячі садочки, то мені юристи сказали, що це можливо", – сказав Борис Смаль.

На думку депутата, логічно було б, щоб податкова, отримавши нову комп'ютерну техніку, старі комп'ютери віддала у дитячі садочки.

"Комп'ютери на балансі ДФС України. Як ми можемо передати те, що нам не належить?" – заперечила їм Світлана Сава.

Вона додала, що навіть списання цієї техніки провести не так легко, не те що передати на баланс бюджетних закладів.

Депутат Тарас Шляхтич запропонував зменшити фінансування до 200 тисяч гривень в розрізі 2016 року лишити на придбання електронної черги, а 800 тисяч гривень лишити на фінансування на наступний рік. Однак пропозиції не підтримали

Загалом комісія рішення не підтримала.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.08.2016 12:59
Переглядів343
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-01-2018 22-01-2018 21-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг