У Луцькраді буде новий департамент

Замість управління містобудування та архітектури створять департамент містобудування та архітектури, структурним підрозділом якого буде відділ збереження культурної спадщини.

Управління містобудування та архітектури перейменують на департамент. Про це йшлося 22 серпня під час засідання "бюджетної" комісії.

Перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев розповів, що з управління культури Луцькради "виведуть" відділ збереження культурної спадщини, який хочуть включити у структуру департаменту містобудування та архітектури.

"Штатна чисельність абсолютно не зменшиться в департаменті містобудування. Навпаки, ми пропонуємо збільшити штатну чисельність", – сказав тарас Яковлев.

Депутат Луцькради Олександр Кравченко розповів, що людей, які мали б контролювати архітектуру, зроблять підлеглими у департаменті, а цього, на думку депутата, не повинно бути.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.08.2016 14:04
Переглядів486
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-01-2018 17-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг