Луцьке авіапідприємство не змогло зареєструвати право власності на приміщення, бо зникли документи

ПрАТ "Луцьке авіапідприємство" не змогло зареєструвати право власності на приміщення Лищенського аеровокзалу.

Держреєстратори відмовили підприємству в реєстрації, а тому представники "Луцького авіапідприємства" пішли до суду,повідомляє видання Під прицілом

Так, в квітні минулого року представники ПрАТ "Луцьке авіапідприємство" звернулися до Державної реєстраційної служби Луцького району з заявою про повторну реєстрацію права власності на док-склад, який знаходиться в селі Лище Луцького району. Мовляв, колись право власності було зареєстроване за ПрАТ "Луцьке авіапідприємство", однак правовстановлюючі документи були втрачені, відтак необхідно провести повторну реєстрацію.

Юристи компанії подали позов до Волинського окружного адмінсуду про визнання дій реєстратора протиправними та зобов'язання провести державну реєстрацію права власності на майно. В суді представник позивача свою позицію підтримав та пояснив, що після смерті колишнього директора підприємства зникли правовстановлюючі документи і знайти їх не вдалося й досі.

Натомість представники реєстраційної служби переконували, що вони все зробили правильно, і в них були всі підстави для відмови.

Зрештою, суддя Волинського окружного адмінсуду Руслан Денисюк відмовив ПрАТ "Луцьке авіапідприємство" в задоволенні позову, проте сторони ще можуть оскаржити постанову суду в апеляційному порядку.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
04.01.2016 18:00
Переглядів324
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг