Найкращим програмістом Волині став син бійця АТО

Серед молоді Волині визначили найкращого програміста, ним став 22-річний Юрій Куліш, чий батько зараз – у зоні АТО.


"Спочатку треба усвідомити, в чому ти хочеш бути найкращим. Потім треба вчитись щось робити й робити це найкраще. І, звичайно, вибрати собі певний шлях і намагатися йти по ньому та не суперечити самому собі", – таким є секрет успіху Юрія Куліша, визнаного кращим студентом Волині у сфері програмування, - інформує Волинська газета.

За сприяння управління освіти, науки і молоді облдержадміністрації, молодіжної громадської організації "Студентська Рада Волині", МГО "Студентська республіка", МГО "Volfest" нещодавно у Луцьку відбувся конкурс "Кращий студент Волині – 2015".

У першому етапі конкурсу визначили переможців у семи номінаціях. Студент групи № 53 Волинського коледжу Національного університету харчових технологій Юрій Куліш став кращим студентом Волині у номінації "Студент-програміст". Волинський коледж НУХТ пишається такими студентами і вітає Юрія Куліша з перемогою!

Юрій Куліш – один з найкращих студентів Волинського коледжу НУХТ. Після отримання робітничої професії "Оператор комп'ютерного набору", навчається на відділенні "Інформатика та комп'ютерна техніка" та здобуває спеціальність "Розробка програмного забезпечення". Слід сказати, що всі сесії Юрій здає на відмінно. 2014 року за високі досягнення у навчанні його відзначено іменною стипендією Верховної Ради України. Студент неодноразово брав участь у наукових конференціях та олімпіадах. Юрій має талант програміста, розвинене логічне мислення, здатний створити не тільки хороший, а й якісний програмний продукт. Зокрема, розробив електронну бібліотеку Волинського коледжу НУХТ, а також розробляє сайти на замовлення приватних і комерційних установ та організацій.

Юрій вболіває за свою країну конкретними справами. Зокрема, бере активну участь і у суспільному житті міста Луцька, охороняє громадський порядок. Юра Куліш є добровольцем громадського формування "Варта порядку". І це не випадково, адже його тато, Куліш Юрій Андрійович, який зараз захищає незалежність та єдність нашої країни на Сході, виховав сина справжнім патріотом. Саме таким молодим людям і творити майбутнє.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Межова наголошує: "Для молодих людей, які хочуть здобути вищу освіту, Юрій Куліш – приклад успішного студента, який реалізовує власні таланти, обравши спеціальність до душі. Наша молодь розумна, патріотична, спортивна, підкорює вершини і не зупиняється на досягнутому".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.01.2016 09:27
Переглядів350
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг