Соціальний експеримент у Луцьку: "візьми або дай"

У Луцьку активісти провели соціальний експеримент з "грошовою дошкою".

За умовами експерименту, в центрі міста на вулиці Лесі України розмістили дошку з прикріпленими до неї гкупюрами номіналом одна, дві та п'ять гривень та оголошеннями "Залиш, скільки зможеш", "Візьми, скільки потрібно".

Відео про те, як поводили себе лучани з "халявними" грошима розмістили на Youtube-каналі ZTV.

Метою акції було перевірити "щедрість" лучан та їх схильність "брати чи давати". Акцію організували за аналогією до київського експерименту, що в листопаді облетів соціальні мережі.

"Чесно кажучи, встановлюючи таку дошку в центрі міста, ми боялись, що гроші на ній не затримаються і на декілька хвилин... але лучани зуміли в черговий раз здивувати нас...", - пишуть організатори експерименту в анонсі до відеоролика.

Протягом дня на ній з'явились купюри номіналом 5, 10, 50 і навіть 500 гривень, а також долари. Кошти, зібрані на дошці за день експерименту, активісти поклали у волонтерську скриньку на потреби АТО.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.01.2016 18:49
Переглядів448
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-03-2018 23-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг