Дослідження: лучани довіряють місцевій поліції

Місцева поліція має високий рівень довіри серед лучан.

Про це йдеться у звіті з досліджень якості життя та громадських послуг, які надаються мешканцям міста Луцька, проведеному Фондом менеджерських ініціатив в рамках проекту "Український самоврядно-громадський стандарт", – повідомляє прес-служба Патрульна поліція у Facebook.

Дослідження проводилось з 2 травня по 4 липня цього року, а результати презентували 7 вересня.

Робота місцевої поліції оцінена громадянами за 10-бальною шкалою пунктом 7,06.

"Це достатньо високий рівень, порівняно з іншими сферами життєдіяльності", – зазначив експерт Кшиштоф Лонтка. Загальний рівень безпеки в мікрорайонах складає 6,73 пункти. Разом з тим, 51,6% опитаних вважають, що зараз якість життя у місті краща, ніж 2 роки тому.

Щодо інших питань, пов'язаних з поліцією, то людей цікавить як особиста безпека, так і питання регулювання швидкісного руху автомобілів та реагування на випадки розпивання алкоголю й куріння в громадських місцях.

Власне, цими та іншими проблемами й займається патрульна поліція. Зокрема, реагує на всі виклики, пов'язані з порушенням правил дорожнього руху та режиму тиші, особливу увагу приділяє підозрілим особам, які поводяться шумно чи неадекватно, а також щоденно проводить профілактичні бесіди з водіями й виносить постанови за порушення ПДР.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ПОЛЯКИ ДОСЛІДЖУВАЛИ ЯКІСТЬ ЖИТТЯ У ЛУЦЬКУ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
08.09.2016 09:55
Переглядів771
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
00:44
09.09.2016
Андрій
Поліція в Луцьку дійсно гідна поваги. Звичайно є і ті хто заслуговують на звільнення. В порівняння з ДАІ, це взагальному навіть немає що написати. Хто бачив щоб даішник допоміг? Злодії на шляху водія!!!! Поліція,на власному досвіді декілька разів дійсно допомогла. Нормальні і адекватні.
останні новини
22-02-2018 21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг