У Луцьку з'явиться гігантський мурал

Двоє художників Андрій Присяжнюк ( AND) та Сергій Радкевич (Teck) почали роботу над створенням нового гігантського муралу у Луцьку. Його площа – понад 350 метрів квадратних.

Новий мурал створять в рамках фестивалю сучасного урбаністичного мистецтва "ПоліхромА", що відбудеться з 9 до 11 вересня у культурно-розважальному центрі "Адреанлін Сіті", – повідомляють у прес-службі "ВолВест Груп".

"Теми у нас немає, є умовна назва, навіть дві – "Нуль метрів над рівнем моря" або "У пошуках тиші". Максимальне значення вкладали у творення контрасту між яскравим фестивалем, назвою "Адреналін Сіті" і нашим острівком спокою. Ми зараз маємо стільки адреналіну у країні, у світі, що вирішили показати прагнення до гармонії, до затишку", – розповідає Сергій Радкевич.

Центральним елементом муралу буде абсолютно спокійне обличчя, без якогось видимого драйву. Усі лінії мають спонукати до максимального умиротворення, не буде динамічних структур. Образ моря стане символом соціального моря, інформаційного шуму, бурхливих життєвих хвиль, у які зануриться намальоване обличчя.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
08.09.2016 18:54
Переглядів641
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-01-2018 21-01-2018 20-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг