На "ТатоФест" до Луцька приїде експерт із питань сім'ї

У рамках проведення Фестивалю справжніх татусів "ТатоФест" до Луцька приїде експерт з питань сім'ї Адріан Буковинський із Києва для проведення нового тренінгу "Сім секретів ефективного батьківства".

Захід відбудеться 16-17 вересня у Палац Культури міста.

Ця програма для мужчин, які хочуть укріпити свої батьківські навики і ставати героями для своїх дітей, – повідомили організатори.

Семінар спрямований на розвиток навичок виховання і відновлення нормальних відносин у сім'ї. Зустріч включає унікальний спільний модуль для подружжя, під час якого жінки дізнаються як підтримувати чоловіків і допомагати їм бути ефективним татами.

Організатори заходу зазначають, що молодим сім'ям, зокрема татам, сьогодні дуже необхідні подібні навчання, адже в жодному виші не вчать, як бути справжнім татом. Кожен вчиться на прикладі власної сім'ї, друзів і телебачення, але ми всі розуміємо (бачимо), що ці приклади далекі від взірцевих.

Як зазначає організатор Дня Батька у Луцьку Володимир Редкач, усе в житті починається з тата. І сьогодні кожна дитина, сім'я, місто та наша країна виграє, якщо максимально зробить ставку на ефективне батьківство. Якщо тато буде на своєму місці, дитина буде гармонійно розвиватись і майбутньому вибере правильний шлях в житті. Отож, дізнатись про батьківство можна буде на тренінгу "Сім секретів ефективного батьківства" 16-17 вересня.


Для участі необхідно зателефонувати до організатора або заповнити коротку анкету https://goo.gl/forms/43WXqm8bj6QeRn8v2 та оплатити реєстраційний внесок у розмірі 300 грн.

Попередня реєстрація обов'язкова. Контактний телефон 050-550-10-96, Олександр.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
09.09.2016 17:51
Переглядів899
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-02-2018 22-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг