Заплановані прибудинкові території зробимо! – Романюк невдоволеним лучанам

Луцький міський голова Микола Романюк пояснив незадоволеним лучанам, що прибудинкові території не роблять за тиждень, бо є технологічний процес.

"У нас люди думають, що прибудинкові території можна за тиждень зробити і у фейсбук мені пишуть: "як так, лежить тиждень щебінь, ніхто нічого не робить?". Зробимо! Ті прибудинкові території, які запланували – зробимо! Нехай люди потерплять, бо є технологічний процес", – сказав міський голова.

Він додав, що найгірше в таких ситуаціях те, що самі люди не можуть порозумітись між собою. Оскільки одні за розширення дороги, інші – проти. Микола Романюк переконаний, що спеціаліст повинен займатися своєю роботою, а люди – своєю.

"Ми будемо практикувати інше: скільки та чи інша людина, яка кричить, що то роблять за його податки, заплатила до міського бюджету тих податків. Даю гарантію, що будуть люди, які паро копійок заплатили до міського бюджету за все життя", – сказав Микола Романюк

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
13.09.2016 09:05
Переглядів486
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг