У Луцьку "навели шороху на базарі", шукаючи неоформлених працівників

Перевірили найбільші ринки Луцька і виявили, що багато працівників працюють неофіційно.

Робочу групу з питань легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати найманих працівників створили в травні цього року. Про це повідомила начальник відділу праці департаменту економічної політики Луцькради Інна Савчук 13 вересня під час засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

До складу увійшли представники управління держпраці, податкової інспекції, пенсійного фонду, центру зайнятості та виконавчих органів міської ради.

Начальник відділу розвитку підприємництва та реклами Віталій Мазур сказав, що коли розпочали перевіряти офіційне працевлаштування працівників на найбільших ринках міста, то "трохи наробили шороху на базарі".

"Ми провели обстеження на найбільших ринках міста і вже є певна інформація. Це спочатку ми перевіряємо ринки, а потім перевіримо сферу послуг, харчування та інше", – розповіла Інна Савчук.

Вона додала, що робоча група виходить на місце і у випадку, якщо працівники працюють офіційно і є всі документи, які підтверджують це, то питання зникає. Проте коли фіксують нелегально працевлаштованих, то їхнім працедавцям дають 10 днів для усунення порушення.

Інна Савчук нагадала підприємцям, що у разі виявлення неофіційно працевлаштованих передбачено штраф у розмірі 30-ти мінімальних зарплат. Також вона зазначила, що ринки – це тільки початок роботи, далі перевірятимуть й інші суб'єкти господарювання.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
13.09.2016 17:00
Переглядів2917
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:17
13.09.2016
Тетяна
Та в нас купа продавців і в магазинах працюють не оформленими. Щє добитися не можна від підприємця щоб оформив. Давно пора взятися за них
22:02
13.09.2016
Підприємець
5
0
Ви візьміть та відкрийте щось своє з сучасними податками,а тоді говоріть!Чого багачів не перевіряють за відмивання грошей через контрагентів?То через простих підприємців вирішили наповнити бюджет.Повинаняємо людей-хай процвітає безробіття.А ще -візьмемо вила і дамо в податковій прикурити-вони нас там зневажають і знущаються як можуть,скоти!
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг