З бюджету Луцька дали гроші на розробку проекту зливної станції

З бюджету міста виділили 50 тисяч на розробку проектної документації та будівництва зливної станції на каналізаційно-очисних спорудах КП "Луцькводоканал".

У зв'язку з тим, що протягом останніх місяців у місті загострилась проблема із скидом асенізаційними машинами рідких нечистот, виникла невідкладна потреба розробки проектної документації та будівництва зливної станції. Про це розповіла в.о начальника відділу екології Оксана Тарабанюк 23 вересня під час засідання міськвиконкому.

"Проектом рішення пропонуємо внести зміни у перелік видатків для здійснення природоохоронних заходів, що фінансуються за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища міста Луцька у 2016 році", – сказала Оксана Тарабанюк.

Відтак пропонували п.2.1. "Розробка проектів будівництва локальних очисних споруд дощової каналізації на основних скидах у відкриті водойми міста, будівництво очисних споруд" замінити на п.2.1. "Розробка проекту будівництва зливової станції на каналізаційно-очисних спорудах комунального підприємства "Луцькводоканал" в сумі 50 тисяч гривень.

Члени виконкому підтримали проект рішення.

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
23.09.2016 17:55
Переглядів287
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2017 15-10-2017
Вибір редактора

Рейтинг