Представник "Луцькводоканалу" пояснив, чому обмежили час зливу нечистот

У договорах, які підписало КП "Луцькводоканал" із підприємствами щодо зливу нечистот у міську каналізацію, встановлений час до 18 години.

Зараз деяким підприємствам час на злив нечистот продовжили. Про це розповів заступник головного інженера "Луцькводоканалу" Юрій Вега 3 жовтня під час обговорення проблеми неприємного запаху у Луцьку в коворкінг-центрі "Репортер".

"Ми обмежили в часовому проміжку злив нечистот, бо поряд із дозволеним місцем зливу є спальний район підшипникового заводу, щоб під час сну їм в оселі не попадали ці запахи. А от також в часі обмежили, бо з 8 до 18-ої більшість людей перебуває на роботах", – сказав Юрій Вега.

Він додав, що були й моменти, коли виробники м'ясопродукції виливали нечистоти на поля поряд з містом. З його слів, облік злитих нечистот в міську каналізацію можна буде контролювати тоді, коли збудують зливну станцію.

Читайте також: СМОРІД У ЛУЦЬКУ: ЗВІДКИ ВІТЕР ВІЄ?

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
03.10.2016 15:53
Переглядів529
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:45
03.10.2016
Мыкола
А зливну станцію вже будують?
останні новини
20-01-2018 19-01-2018 18-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг