У Луцьку стартувала школа соціального бізнесу (фото)

Як бути відповідальними та працювати на благо суспільства, бізнесменів навчатимуть в університеті Луцька.

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки стартував курс під назвою "Школа інновацій та соціального підприємництва". Відкриття курсу у форматі круглого столу відбулося у бібліотеці СНУ 7 жовтня.

Зауважимо, що ця навчальна програма є спільним проектом луцького вишу та Української соціальної академії з Києва.

Тож більше десятка фахівців, зокрема науковців, представників бізнесу та державних службовців зібралися, щоб розповісти майбутнім студентам про особливості соціальних інновацій та розвитку соціального підприємництва.

Принцип соціального бізнесу гарно охарактеризував один із лекторів: "Щоб вовки в особі підприємців були ситі і вівці в особі населення були задоволені".

За круглим столом можна було помітити надзвичайного і повноважного посла України Віктора Маштабея, керівника Української соціальної академії Михайла Мельника, доктора соціальної економіки, доцента Папського Григоріанського університету в Римі Зиновія Свереду, представника компанії Модерн Експо Тетяну Шепітько, директора депертаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА Юрія Горбенка та інших.

Слухали спікерів більше двох десятків учасників школи. В подальшому українські і закордонні фахівці викладатимуть для них семінари, лекції, практичні заняття. Крім того, передбачено проведення дискусій, круглих столів та дебатів на актуальні питання.

Організатори завдяки цій школі планують створити майданчик для взаємодії бізнесу та суспільства, а також підсилити роль бізнесу в розвитку ключових суспільних процесів у країні.

Випускникам школи обіцяють надати можливість розвинути власний стартап-проект у перспективі.

Автор: Василь Бідун

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
07.10.2016 17:56
Переглядів2090
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-05-2018 20-05-2018 19-05-2018 18-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг