400 кіосків – забагато. Частину треба знести, – заступник мера Луцька

Фото: ілюстративне

Заступник міського голови вважає, що у Луцьку розміщено забагато кіосків і їх кількість необхідно поступово зменшувати.

Про це Сергій Григоренко розповів в одній з програм на радіостанції "СіД FM", – пише Район. Луцьк.

Він зауважив, що на території міста залишилося декілька десятків незаконно встановлених МАФів. Загальна ж кількість малих архітектурних форм по всьому місту становить близько чотирьох сотень. Заступник мера переконаний, що цю цифру потрібно зменшувати.

Відтак зазначив, що усі кіоски та павільйони варто поділити на три групи. Перша – ті, що встановленні незаконно і будуть знесенні в обов'язковому порядку.

Наступна категорія – МАФи, які мають неохайний вигляд, або недоліки у роботі. Підприємці тих торгових точок змушенні будуть відреагувати на зауваження, або ж дозвільних документів їм більше не видаватимуть.

Третя група – це ті торгові точки, які мають гарний вигляд та не здійснюють порушень під час підприємницької діяльності.

"Взагалі МАФів є в Луцьку 400. Я вважаю, що це забагато. Тобто їх кількість треба зменшувати, але безумовно повністю ми від них не позбавимося. Але масово розвивати МАФи у подальшому ми не будемо", – зауважив Сергій Григоренко.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
09.10.2016 12:09
Переглядів417
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-03-2018 22-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг