На Волині за борги перед банком у пенсіонерки забрали дві квартири

Пенсіонерка з Ковеля у липні та серпні 2007 року взяла два кредити в АТ "ОТП Банк" на загальну суму 50 750,00 доларів США, але не здійснювала відповідні платежі, що призвело до простроченої заборгованості за кредитними договорами.

Банком неодноразово направлялись боржниці повідомлення про суми боргів та досудові вимоги про дострокове виконання зобов'язань за договорами, які були проігноровані, – інформує Kowel.com.ua.

У банківській установі стверджують, що загальна заборгованість за двома кредитами, відповідно до офіційного курсу НБУ станом на 20 травня 2016 року, становить 1 185 283,73 грн.

У забезпечення своєчасності виконання зобов'язань за кредитними договорами між позичальницею, 1939 року народження, та банком було укладено договори іпотек, предметом яких є дві квартири в житлових будинках, які розташовані у самому центрі міста та мікрорайоні "Черемушки".

Банк звернувся до суду за стягненням сум кредитів, процентів і штрафних санкцій у примусовому порядку. Відповідачка в судові засідання не з'явилася, про причини неявки суд не повідомила, будь-яких заперечень проти поданих позовів від неї не надходило.

Ковельський міськрайонний суд ухвалив заочні рішення на підставі наявних у справах доказів. Обидва позови задоволено. Отож, дві квартири, які належать на праві власності пенсіонерки, буде виставлено на прилюдні торги. Суд також вирішив стягнути з неї на користь АТ "ОТП Банк" судовий збір на загальну суму 17 803,11 грн та витрати, пов'язані з оплатою оголошень в пресі, в розмірі 360,00 грн.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
10.10.2016 12:10
Переглядів403
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг