Заступник мера розповів, що хоче від Луцька Гірка Полонка

У рамках майбутньої співпраці Луцька з Гіркою Полонкою село зможуть підключити до міської каналізації, обладнати фельдшерсько-акушерським пунктом та "зберегти" маршрутку № 19.

Про це повідомив заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко.

Як зауважив заступник мера, на минулому тижні голова сільської рада Гіркої Полонки надіслала лист, в якому висловила бажання співпрацювати з містом.

Сергій Григоренко наголосив, що зараз у сільській раді готові обговорювати лише співпрацю. До об'єднання вони поки що не готові.

"Після того, як ми у жовтні завершимо процедуру співпраці з Прилуцьким, почнемо напрацьовувати, в чому зможемо співпрацювати з Гіркою Полонкою", – каже заступник мера.

На думку Сергія Григоренка, із селом можна співпрацювати у комунальній сфері, підключивши його до каналізаційної мережі Луцька. Він додає, що потужності міста дозволяють це зробити.

Крім того, Луцьк в рамках закону про співробітництво громад зможе "залишити" селу міську маршрутку № 19.

Також в селі можна буде облаштувати фельдшерсько-акушерський пункт.

"Як один із варіантів можна розглядати, щоб діти з тої сільської ради, де є офіційне співробітництво з Луцьком, могли піти в міські садочки", – додав Григоренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІЗ ЛУЦЬКОМ ХОЧЕ СПІВПРАЦЮВАТИ ЩЕ ОДНА ГРОМАДА

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
13.10.2016 17:33
Переглядів537
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг