Незабаром розпочнеться реконструкція вулиці Кривий Вал: що зміниться

У Луцьку розпочнеться ремонт однієї з центральних вулиць Луцька.

На вулиці Кривий Вал є ряд пам'яток архітектури конструктивізму та цегляного стилю. На вулиці розташовані Волинський академічний обласний театр ляльок, Головпоштамт, Волинська філія ВАТ "Укртелеком", Головне управління Пенсійного фонду у Волинській області, готель "Zaleski", візовий центр, банки, магазини, кав'ярня. На перетині з вулицею Богдана Хмельницького розміщений пам'ятник Святому Миколаєві, – повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Реконструкція вулиці розглядається як один із основних елементів організації міського простору мережі історичних вулиць, що межують з історико-культурним заповідником та формують "обличчя" міста. Метою ремонтних робіт є створення комфортного рекреаційного середовища в центральній частині міста, організація пішохідного зв'язку центру міста та Луцького історико-культурного заповідника, – йдеться у повідомленні.

На сьогодні покриття проїзної частини та тротуару перебуває в незадовільному стані і не відповідають вимогам ДСТУ 3587-97. Через наявні осідання відбувається застій води, що змушує пішоходів виходити на проїзну частину, наражаючись на небезпеку. Плитка тротуарного покриття розбита, або має великі тріщини, що може призвести до травмування пішоходів. На деяких ділянках покриття тротуарів практично відсутнє. Потребують ремонту колодязі інженерних мереж, які знаходяться нижче, або вище рівня покриття. Бордюрний камінь має пошкодження і потребує заміни.

У міськраді повідомляють, що задля уникнення просідань дорожнього покриття проектом реконструкції вулиці передбачено підсилення дорожнього одягу бетоном. Буде виконано перекладання сучасного покриття на ділянці від перехрестя з вул. Лесі Українки до перехрестя з вул. Богдана Хмельницького, заміну асфальтобетонного покриття на покриття під природний камінь на ділянці від вул. Глушець до вул. Лесі Українки, нове покриття тротуарів із бетонної дрібнозернистої плитки ФЕМ з різним кольоровим наповненням. Буде проведено заміну світильників вуличного освітлення на нові енергозберігаючі.

Реконструкція вулиці забезпечить більш комфортне та безпечне пересування по вказаній території, а також дозволить покращити організацію культурно-масових заходів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.10.2016 17:44
Переглядів1051
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг