"Браковану" частину дороги Львів-Луцьк переробили

На дороги області в наступному році планують передбачити значний фінансовий ресурс.

Аналіз виконання дорожніх робіт та плани на наступний рік обговорювали під час чергової наради з питань реалізації проекту поточного ремонту автомобільної дороги загального користування Н-17 Львів-Радехів-Луцьк під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Степанцова 19 жовтня, – повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

Зокрема за дорученням голови облдержадміністрації Володимира Гунчика вирішено, що до такого обговорення потрібно залучати керівників районів, аби останні озвучували своє бачення і проблемні питання. Тож найближчим часом відбудеться ряд кущових нарад у голови облдержадміністрації щодо чотирьох виборчих округів області (ряд нарад із окремими головами райдержадміністрації та районних рад).

Такі наради проводитимуться ще й у контексті можливої передачі доріг загального користування на утримання області. І тут варто відзначити, що кошти на утримання цих доріг перейдуть також до обласної казни. В такому разі об'єм робіт збільшиться в рази, а виробничих потужностей, за словами начальника Служби автомобільних доріг Анатолія Посполітака, в області не вистачає навіть на власні заплановані в наступному році роботи.

Відтак, вже наступного тижня обговорюватимуться два округи, зокрема 20 та 21.

Не оминули увагою і реалізацію поточних проектів ремонту доріг. Щодо автомобільної дороги Львів-Радехів-Луцьк, то керівник з будівництва Служби автомобільних доріг у Волинській області Ншан Антоняк доповів, що на цьому тижні на деяких ділянках дороги вже покладено верхній фінальний шар та зроблено два місця для заїзду, так звані кишеньки. Окрім цього, Ншан Антоняк повідомив, що замінено 2 тисячі квадратних метрів дороги, де влітку були виявлені дефекти через шар дьогтю під покриттям.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.10.2016 11:33
Переглядів444
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг