У Луцьку боржникам відключатимуть електроенергію

Нещодавно на зупинках громадського транспорту в Луцьку з'явились оголошення від ПАТ "Волиньобленерго" про відключення споживачів від електромережі через заборгованість.

В оголошенні йдеться про те, що впродовж 24-27 жовтня оперативною групою енергозбуту Луцької міської філії ПАТ "Волиньобленерго" буде проводитись відключення незалежно від присутності боржника, – повідомляє ВолиньPost.

У ПАТ "Волиньобленерго" категорію боржників визначали не за сумою боргу, а за строком його несплати.

"У разі несплати за спожиту електричну енергію протягом 10 днів після терміну, зазначеного у договорі чи платіжному документі, та неотримання енергопостачальником повідомлення про оплату на 20 день, споживачу надсилається попередження про відключення електричної енергії. У разі несплати за спожиту електричну енергію на 30 день після отримання споживачем попередження енергопостачальник має право відключити споживача від електричної мережі. Забороняється відключення споживачів перед вихідними та святковими днями", - пояснили у "Волиньобленерго".

Та додали, що філія змушена вдаватись до таких заходів, оскільки через таких боржників страждають добросовісні споживачі, мовляв, ці оголошення спрямовані на те, аби спонукати людей погасити борги.Зауважимо, що загалом по місту 97% населення справно сплачують за рахунками.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.10.2016 09:23
Переглядів339
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг