Луцький евакуатор за 2 тижні відправив на штрафмайданчик 1 авто

Перший евакуатор автомобілів у Луцьку

Евакуатор у Луцьку, який почав працювати з 8 жовтня, за два тижні роботи евакуював лише одне авто у перший же день.

Про це у коментарі Діловому виданню Волині "Конкурент" розповів директор КП "АвтоПаркСервіс" Олександр Мартинюк.

Керівник підприємства пояснює таку невисоку статистику тим, що поки що система напрацьовується. Зокрема не було місць не штрафмайданчику. Нещодавно це питання вирішили. Також необхідно напрацювати взаємодію між поліцією, евакуатором і місцем зберігання автомобілів порушників.

"Якщо немає системи і починаєш її створювати, не все так швидко робиться, як нам би хотілося", – каже Олександр Мартинюк.

Директор розповідає, що в основному евакуатор у перші тижні роботи виїжджав на дороги з профілактичною метою.

"Людям треба дати привикнути. Якщо людина бачить і не реагує, а свідомо порушує правила дорожнього руху – тоді треба вживати заходи", – міркує керівник комунального підприємства.

Як зауважує Олександр Мартинюк, оскільки всі питання більш-менш владнали, у суботу, 22 жовтня, працівники евакуатора вже почнуть писати протоколи і відправляти автомобілі порушників на штрафмайданчик.

До слова, за евакуатором закріплено двоє працівників, які, зі слів директора "АвтоПаркСервісу" мають ненормований робочий день. Їхні номери телефонів вказані у договорі, тому при потребі диспетчер в будь-який час може їх викликати.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.10.2016 10:25
Переглядів929
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:42
21.10.2016
Андрій Білан
) Так евакуатор вже в оренді КП "АвтоПаркСервіс" близько місяця, і аж одне авто. Але тут дізнаємся, що немає ще місця для зберігання конфіскованих автомобілів, тому вся робота не налаштована ще. А орендна плата за евакуатор я так розумію капає, а е 15 тис. грн. Притому, що за рік комунальне підприємство заробило 30 тис. грн. Схоже на те, що навіть при наявності двох бухгалтерів, рахувати не навчились. Якась тут мутка з цим евакуатором.
22:02
21.10.2016
Корінний Лучанин
0
0
А що зробив член громадської ради білан для міста ? Пшик. Пустодзвонство. Який досвід може мати людина в 26 років і прицьому жодного дня не пропрацювавши. Як він може судити когось якщо сам не має досвіду керівної роботи. Підприємство розвивається створює робочі місця відкрило парковку доречі першу в місті обладнану відповідно до встановлених вимог. А що зробив білан корисного для рідного міста хтось про нього чув про його здобутки ? Я ні. Пустозвон, заздрісник, "справжній українець" а інших в свободу не беруть членом якої є білан. А ні там є ще один який любить добре закласти. Створіть хочаб одне робоче місце а тоді розповідайте як правильно працювати.
останні новини
24-03-2018 23-03-2018 22-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг