Шість луцьких підприємств продали 56% з обсягу усієї продукції міста

Луцькі підприємства протягом перших дев'яти місяців 2015 року реалізували продукції на суму понад 5 мільярдів гривень, що становить 38% обсягів усієї області.

Вагомий внесок у промисловість Луцька та Волині роблять публічні акціонерні товариства "СКФ Україна", "ВГП", ПрАТ Спільне українсько-словацьке підприємство "Теріхем-Луцьк", ДП "Луцький ремонтний завод "Мотор", ДП "Автоскладальний завод №1" ПАТ "Автомобільна компанія "Богдан Моторс", ТзОВ "Луцька картонно-паперова фабрика". Їм належить понад 56% загальноміського обсягу. Про це повідомила на засіданні виконавчого комітету Луцької міськради 12 січня начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова, за інформацією ІА Волинські Новини.

Зі слів чиновниці, в розрахунку на одного мешканця міста промислової продукції реалізували на 23,4 тисячі гривень (в області – 12,8 тисяч гривень). За цим показником Луцьк посідає 4 місце серед районів та міст обласного значення.

Єлова розповіла, що в структурі реалізованої продукції 36,7% становили інвестиційні товари, 29,2% – енергія, 27,5% – товари проміжного споживання, 6,6% – споживчі товари короткострокового використання.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
13.01.2016 08:35
Переглядів342
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-03-2018 23-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг