"Спорт для всіх": платні послуги дозволять врегулювати роботу тренерів

Депутати Луцької міської ради погодили перелік платних послуг, які надає комунальний заклад "Луцький міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму сьогодні, 24 жовтня, – повідомляється на сайті Луцької міської ради.

Директор комунального закладу Наталія Назарук пояснила, що в місті Луцьку на сьогодні функціонує вісім територіальних приміщень КЗ "ЛМЦФЗН "Спорт для всіх", в яких проводять секційну роботу тренери із мешканцями мікрорайонів. Прийняття рішення дасть можливість юридично врегулювати співпрацю із тренерами, які надають послуги, відповідно до чинного законодавства України, уклавши з ними договори про надання платних послуг і проведення спортивно-оздоровчих заходів та занять з фізичної культури і спорту.

Крім цього, з'явиться можливість компенсації частини витрат, пов'язаних з діяльністю КЗ "ЛМЦФЗН "Спорт для всіх".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.10.2016 19:51
Переглядів396
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-02-2018 21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг