Луцькі поліцейські пояснили значення нової "несовдепівської" емблеми

Представники патрульної поліції Луцька пояснили символіку своєї емблеми, а також порівняли її з пʼятикутними міліцейськими значками.

Пʼятигранний значок – це пережиток "совдеповського" минулого, – розповів патрульний поліцейський Дмитро Слабенко на зустрічі з лучанами 11 січня. Про це пише ІА Волинські Новини.

"Зараз значки перероджується та змінюють свій зовнішній вигляд. Зокрема, поліція має новий 8-кутний значок. Саме цей знак, бо він частіше траплявся в історії нашого народу, ніж попередній знак. На черзі Збройні сили України, які матимуть чотирикутний значок, законодавці над цим вже працюють. Усе відразу й в одну мить не може відбутися, зміни відбуваються поступово", – розповів патрульний поліцейський.

Нагадаємо, 9 грудня 2015 року Петро Порошенко підписав Указ "Про символіку Національної поліції України", яким затвердив емблему, прапор Національної поліції України та порядок їх використання.

Емблемою Національної поліції України є срібна (біла) восьмикутна промениста зірка, у центрі якої розміщено зображення малого Державного Герба України.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
13.01.2016 11:38
Переглядів1183
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-03-2018 22-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг