Луцькрада не підтримала створення Центру національно-патріотичного виховання

Комунального закладу "Центр національно-патріотичного виховання" в місті не буде.

Актуальність національно-патріотичного виховання громадян, особливо дітей та молоді, вимагає подальшого вдосконалення системи національно-патріотичного виховання, оптимізації державної політики у зазначеній сфері. Про це сказав депутат Луцькради Павло Данильчук 27 жовтня під час сесії Луцькради.

"У жовтні 2015 року в Україні затверджена Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки. Національно-патріотичне виховання має набути характеру системної і цілеспрямованої діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування, навчальних закладів, інститутів громадянського суспільства, громадян", – сказав Павло Данильчук.

Депутат Алла Надточій попросила пояснити, що ж дасть місту утворення цього закладу.

"Пояснювати людині, яка не розуміється на національно-патріотичному вихованні, я не збираюсь. Ми виносимо ту ідею, щоб координувати дії різних державних структур, які дотичні до роботи з молоддю. Дуже важливим є й приміщення для роботи в різних секціях", – відповів Павло Данильчук.

Натомість Алла Надточій сказала, що, на її думку, утворення цього закладу – це "викачка коштів" з міського бюджету.

В результаті проект рішення не підтримали.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
27.10.2016 13:35
Переглядів515
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг