"Луцьктепло" орендуватиме котельню на Карбишева на нових умовах

Раніше ДКП "Луцьктепло" працювало з котельнею на Карбишева за договором давальницької сировини, однак Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, це не схвалює.

Депутати Луцькради надали дозвіл на укладення договору оренди між "Луцьктеплом" та ТзОВ "Тепло-Енерго-Центр" про оренду окремого індивідуально визначеного рухомого та нерухомого майна, що розташоване за адресами: Луцьк, вулиця Карбишева, 2 та Луцьк, вулиця Героїв УПА, 83 а. За це вони голосували 27 жовтня під час засідання сесії Луцькради.

Директор ДКП "Луцьктепло" Валентина Малютіна сказала, що до цього часу підприємства працювали за договором давальницької сировини, який ухвалений судовим рішенням і не визнається НКРЕКП.

Вона додала, що від засновників підприємства надійшли нові пропозиції щодо змін умов договору. Мається на увазі, що вводиться подвійна облікова ставка у випадку несплати (а не у 1,5 раза, як було в першому варіанті договору) 10 % штрафних санкцій від несплаченої суми.

"Сталась прикра ситуація із підготовкою документів. Ми подали проект рішення, далі втрутились самі засновники підприємства, які підкоригували текст, але вартість та ціна не змінилась", – сказала Валенина Малютіна.

Депутат Андрій Козюра сказав, що не варто приймати договір з останніми, дуже невигідними для "Луцьктепла" змінами.

Втім, депутат Сергій Була запропонував все ж таки затвердити договір в такій редакції, як є, а після цього надіслати засновникам протокол розбіжностей.

Після обговорення депутати дали дозвіл на підписання цих договорів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
27.10.2016 14:55
Переглядів402
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-05-2018 24-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг