У Луцьку говорили, як молоді стати ближчою до світової спільноти

Мобільність молоді, можливість подорожувати світом, реалізація спільних міжнародних ініціатив – саме ці теми вирішили обговорити під час IV Молодіжного міжнародного форуму у Луцьку.

Розпочався захід у п'ятницю, 28 жовтня, а завершиться у неділю, 30 жовтня, – передає Громадське.Волинь.

"Тільки 5% українців відвідують інші країни з метою туризму, пізнати інші країни. Я вважаю, що це дуже малий відсоток і він явно не сприяє інтеграції у світову спільноту. Адже Україну знають тільки по 5% представників нашої держави. Сьогодні, на нашому Молодіжному форумі, ми будемо говорити і генерувати проекти, щоб розказати про Україну світові", – зазначив співорганізатор заходу, голова СГО "Молодіжна платформа" Захар Ткачук.

Форум складається з трьох основних частин. Перша – виступи запрошених експертів, щодо подорожей та міжнародної молодіжної співпраці. Друга – обговорення ідей у форматі "світового кафе", які можуть підтримати, започаткувати співробітництво серед молоді. Третя частина – мультикультурна вечірка з презентацією кухні, звичаїв тих країн, представники яких відвідали цей захід (Україна, США, Молдова, Білорусі, країни ЄС та інші).

Також під час форуму відбудеться обговорення розвитку мережі молодіжних центрів в Україні. Організатори заходу зазначають, що не потрібно сприймати цьогорічний форум, як такий, який мотивує молодь виїхати за кордон в пошуках кращого життя.

Навпаки, міжнародні обміни та спільні проекти мають на меті показати цікаві ідеї, підходи в роботі, які важливо реалізовувати та використовувати в Україні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
29.10.2016 17:50
Переглядів954
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг