У Луцьку обслуговуючий персонал бюджетної сфери отримуватиме матеріальну допомогу

В бюджеті міста передбачили кошти для виплати матеріальної допомоги обслуговуючого персоналу у всіх галузях бюджетної сфери й ця сума складе орієнтовно чотири мільйони гривень.

Луцький міський голова Микола Романюк повідомив, що виплата допомог обслуговуючому персоналу буде запроваджена вперше. Про це йшлося під час спільного засідання постійних комісій міської ради з питань комунального майна та з питань дотримання прав людини і законності щодо обговорення міського бюджету.

Мер міста Микола Романюк розповів про те, що в бюджеті для виплат матеріальних допомог обслуговуючому персоналу бюджетної сфери передбачено кошти в розмірі орієнтовно чотири мільйони гривень.

"В нас повністю забезпечена вся бюджетна сфера зарплатами, доплатами по усіх категоріях працівників. Ми вперше вводимо те, що ми будемо доплачувати допомогу обслуговуючому персоналу – це для прикладу молодші медичні працівники, а в школах – техперсонал, які ніколи не отримували такої допомоги", - сказав Микола Романюк.

Начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова зазначила, що виплата матеріальної допомоги обслуговуючому персоналу не є обов'язковою згідно чинного законодавства. Втім вона додала, що розмір допомоги може зрости вже до кінця року в залежності від того на скільки виросте мінімальна заробітна плата.

Читайте також ПРОФТЕХОСВІТУ ПЕРЕДАЛИ НА ФІНАНСУВАННЯ ЗА РАХУНОК БЮДЖЕТУ МІСТА

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
14.01.2016 11:13
Переглядів435
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-02-2018 17-02-2018 16-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг