У Луцьку створять умови для вигулу тварин (фото)

У Луцьку хочуть запровадити Концепцію культурного вигулу тварин.

Участь в обговоренні методів вирішення цієї проблеми взяли заступник міського голови Юрій Моклиця, директор КП "Ласка" Богдана Новарчук, начальник відділу екологіії Луцької міської ради Анатолій Гламазда, директор КП "Луцькспецкомунтранс" Валерій Кузьмич, – повідомляє відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

Презентована концепція була розроблена у 2009 році Олексієм Коваленком спільно з волонтерами, власниками домашніх тварин та небайдужими громадянами, які дбають про комфорт рідного міста. За словами координатора проекту "Культурний вигул тварин у містах України" Дар'ї Куненко, у Києві подібна концепція увійшла у Стратегію розвитку міста "Київ — 2020". Вона передбачає створення у місті спеціальної інфраструктури, інструментами якої є встановлення зоокомплексів, наявність екопакетів для прибирання за тваринами, період розкладу яких становить не більше двох років, а також інфотабличок та майданчиків для вигулу.

Для успішного впровадження концепції потрібно провести інвентаризацію місць вигулу тварин та визначити місця природнього вигулу у центральній частині міста, у парках та скверах віддалених районів. У цих місцях будуть встановлені зоокомплекси із пакетами для прибирання за тваринами. У майбутньому це допоможе змінити свідомість людей та виробити звичку прибирати за своїми домашніми улюбленцями.

Заступник міського голови Юрій Моклиця підтримав ідею завпровадження у Луцьку цієї концепції, наголосивши, що наше місто нещодавно було визначено як найкомфортніше в Україні. "У наступному році буде можливість облаштувати місця для зоокомплексів у Центральному парку та парку імені 900 — річчя Луцька. Однак це питання потребує детальнішого вивчення та опрацювання. Ми будемо рухатися у цьому напрямку, аби зробити наше місто чистішим та підтримувати комфорт", – запевнив він.

Водночас Богдана Новарчук додала, що доцільно буде залучити працівників муніципальної та патрульної поліції для контролю за дотриманням правил прибирання за тваринами.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.11.2016 10:24
Переглядів519
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018 15-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг