У луцький бюджет очікують майже 75 мільйонів гривень плати за землю

Істотно піднімуться ставки по платі за землю у постійному користуванні.

Значний ріст по платі за землю зумовлений тим, що в червні минулого року на сесії міської ради було прийнято рішення по новій нормативно-грошовій оцінці.

Про це йшлося під час спільного засідання постійних комісій міської ради з питань комунального майна та з питань дотримання прав людини і законності щодо обговорення міського бюджету 13 січня.

З урахуванням бази оподаткування плата за землю в 2016 році визначена в сумі 74,8 мільйона гривень.

Під час доповіді про дохідну частину бюджету на 2016 рік начальниця управління бюджету та фінансів Луцької міської ради Лілія Єлова зазначила, що відбувся значний ріст по платі за землю. Це наслідок рішення міської ради попереднього скликання по новій нормативно-грошовій оцінці землі і по встановленню нових ставок по платі за землю.

"Значний ріст по платі за землю відбудеться по тих платниках, які мають землю у постійному користуванні, а не у власності. До речі, оренду ми не міняли. По власниках землі ставка оподаткування від 0% до 3%, а по суб'єктах на праві користування ставка складає від 3% до 12%",- сказала Лілія Єлова.

Читайте також У Луцьку обслуговуючий персонал бюджетної сфери отримуватиме матеріальну допомогу.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
14.01.2016 16:47
Переглядів391
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-01-2018 19-01-2018 18-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг