У Луцьку учасникам АТО за контрактом хочуть надати пільги, які отримували мобілізовані

У Луцькій міській раді внесуть зміни у комплексну програму мобілізованих учасників АТО.

Нині мобілізованих учасників АТО стає все менше. Про це сказав заступник міського голови Сергій Григоренко 8 листопада під час оперативної наради.

Він зазначив, що на сесію міської ради внесе проект рішення, який стосуватиметься внесення змін у комплексну програму мобілізованих учасників АТО. Адже й демобілізовані учасники АТО теж потребують підтримки, тому в програмі робитимуть наголос саме на демобілізованих. Планують з бюджету виділити 700 тисяч гривень на психологічну реабілітацію учасників АТО,

Окрім того, на учасників АТО, які пішли служити за контрактом, хочуть поширити всі ті пільги, які отримували мобілізовані.

До того ж, за словами Григоренка, у Луцьку хочуть визнати добровольців як військових, які брали участь в бойових діях на Сході України, і не хочуть чекати, поки Президент це зробить офіційно.

Відтак на добровольців поширять дію міських програм, і вони зможуть брати участь у співфінансуванні з міського бюджету житла. Також на добровольців поширюватимуться дії інших соціальних програм.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
08.11.2016 10:53
Переглядів316
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-02-2018 18-02-2018 17-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг