Фірма волинського нардепа судиться … через перегородки в офісі

"Пан Курчак" через суд вимагає у ТзОВ "Єврохолдинг" демонтувати перегородки в холі, які створюють незручності у користуванні офісними приміщеннями.

ТзОВ "Агропромислова група "Пан Курчак" звернулось до суду з позовом до ТзОВ "Холдингова компанія "Єврохолдинг", щоб останні не заважали їм вільно користуватись офісними приміщеннями, що знаходяться на вулиці Єршова, 11, і демонтували металопластикові конструкції та скляні перегородки. Про це йдеться у рішенні Господарського суду Волинської області від 8 вересня.

Між "ХК "Єврохолдінг" "АПГ "Пан Курчак" в 2011 році було укладено договір щодо забезпечення "Єврохолдингом" послуг, пов'язаних з утриманням приміщень 7-8 поверхів, що знаходяться на Єршова,11.

Представники "Пана Курчака" доводили у суді, що працівники "Єврохолдингу" у приміщенні спільного холу на першому поверсі встановили металопластикові перегородки, якими фактично цей хол поділено на окремі приміщення та змінено його функціональне призначення. При цьому право власності "Єврохолдингу" на це приміщення не зареєстровано.

Однак представник "Єврохолдингу" пояснив, що вони не є "першопочатковими" власниками приміщення і не встановлювали металопластикових перегородок у приміщенні холу, оскільки з боку підприємства не укладалося ніяких правочинів щодо виготовлення та монтажу перегородок.

"Позивач не обґрунтував у своїй позовній заяві та не надав суду будь-яких достатніх доказів про те, що саме відповідач є власником металопластикових конструкцій, здійснив їх монтаж", – йдеться у рішенні.

Відтак Господарський суд Волинської області прийняв рішення у позові відмовити.

Як відомо, першу фірму "Пан Курчак" пов'язують із нардепом з Волині Сергієм Мартиняком, другу – "Єврохолдинг" – з бізнесменом Сергієм Голіковим.

Читайте також: У ЛУЦЬКУ БІЗНЕСМЕНИ СУДЯТЬСЯ ЗА ПРИМІЩЕННЯ В "ГЛОБУСІ"

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
11.11.2016 16:56
Переглядів1036
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-01-2018 15-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг