В Луцькій міськлікарні перевірять використання коштів, отриманих за МРТ діагностику

Автор: Руслан Пилипчук

Під час засідання бюджетної комісії 14 січня, депутат луцької міської ради Андрій Покровський підняв питання, щодо сфери застосування коштів, які заробляє КЗ Луцька міська клінічна лікарня за надання послуги магнітно-резонансної томографії.

Причиною розгляду стало те, що медична субвенція з державного бюджету на функціонування медичних закладів міста Луцька у бюджеті 2016 року зменшилася, порівняно з минулим роком. Тому міська казна спрямує додатково 28,7 мільйона гривень з власних коштів і що головне, виникло питання спрямування коштів з міського бюджету на обслуговування апарата МРТ.

"В Луцькій міській клінічній лікарні діагностування за допомогою апарату МРТ коштує декілька сотень гривень, що являється чималою сумою для громадян. І протягом дня ми можемо спостерігати черги з 12-13 пацієнтів. Куди йдуть ці кошти?" - зауважив Андрій Покровський.

На це начальниця управління фінансів та бюджету Лілія Єлова відповіла, що кошти від вартості послуги йдуть на обслуговування цього апарату, яке є дороговартісним.

В підсумку, бюджетна комісія доручила начальнику управління охорони здоров'я Луцької міської ради Миколі Якимчуку надати інформацію депутатам, скільки коштів отримується від роботи апарату і куди вони спрямовуються.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.01.2016 09:00
Переглядів1007
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг