У Волинській ОДА пояснили чому їхній сайт серед аутсайдерів

Державний комітет телебачення і радіомовлення України склав та оприлюднив рейтинг інформаційної прозорості веб-сайтів облдержадміністрацій. Офіційному веб-ресурсові Волинської облдержадміністрації відвели 24 місце із 25-ти.

Подали також і зведені результати досліджень у розрізі регіонів, щоправда без деталей моніторингу кожної з областей, – повідомляють на офіційному сайті ОДА.

"Аби дізнатися, які конкретно зауваження до роботи веб-сайту й, відповідно, його інформаційного наповнення має Держкомтелерадіо, облдержадміністрація звернулася до відомства із проханням надати результати дослідження виключно сайту Волинської облдержадміністрації, позаяк оприлюднений моніторинг не передбачає оприлюднення робочих матеріалів", – йдеться у повідомленні.

Прес-служба ОДА залишилася незадоволеною оцінюванням і висловила думку про його необ'єктивність.

"Виявилося, що оцінювали сайт облдержадміністрації за 37 критеріями. В більшості волиняни отримували оцінку "1", яка свідчить про наявність необхідної інформації. Були й нулі, попри те, що відповідна інформація на сайті все ж розміщена. Зокрема, мова йде за відомості про районні державні адміністрації та міста обласного значення наявні на головній сторінці сайту, а також про контакти посадових осіб, до компетенції котрих зокрема і входить наповнення веб-сайту тощо", – повідомляє прес-служба ОДА.

"Відповідно до формули дослідження, загальну суму отриманих балів (а це за версією укладачів рейтингу 30, 9 та 31 із 34-х) в результаті чомусь розділяють на один єдиний показник – наявність чи відсутність елементів управління, які дозволяють користуватися ресурсом людям із вадами зору та слуху. І тут варто зауважити, що адаптовану версію для осіб із відповідними проблемами зі здоров'ям у чистому вигляді не пропонує жодна із облдержадміністрації. Тоді як на веб-ресурсі Волинської облдержадміністрації, зайшовши до розділу "Відеоінформація" або ж безпосередньо під конкретною новиною, можна переглянути та, відповідно, прослухати відео із живим звуком практично з кожного офіційного публічного заходу", – пишуть на сайті.

"Разом із тим варто зауважити, що певні зауваження із рейтингу Держкомтелерадіо – небезпідставні й стануть черговим поштовхом до удосконалення сайту та наповнення його корисною інформацією", – кажуть в прес-службі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.01.2016 09:43
Переглядів394
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг