Луцька міська рада замовила буклетики в друкарні прес-секретаря волинських регіоналів

Колишня депутат від Партії регіонів Ірина Комлик продає міській раді послуги із друку та поліграфії.

Упродовж вересня–грудня 22015 муніципалітет провів у пані Комлик понад десяток закупівель на суму понад 116 тисяч гривень, - пише видання Четверта влада з посиланнм на ресурс е-data - офіційний портал публічних фінансів України.

Раніше Ірина Комлик була прес-секретарем Волинського обласного осередку Партії регіонів.

За інформацією Єдиного державного реєстру пані Комлик зовсім нещодавно стала підприємцем – 13.03.2015 року.

Однак це не завадило їй зірвати чималий "куш" у міській раді. Муніципалітет проводив серію закупівель у рамках проекту "Модернізація зоопарків у Замості та Луцьку, а також опрацювання концепції створення рекреаційної зони у Жешуві з метою розвитку транскордонного туризму."

Найбільшу суму підприємець виграла на друку буклетів – 88 125 гривень:

Міська рада повідомила, що у рамках цього проекту проводили конкурс лише на закупівлю буклетів і пропозиція пані Комлик виявилась найдешевшою. На решту закупівель конкурсів не проводили:

Як повідомляє ЄДР, основним видом діяльності підприємця Ірини Комлик є виробництво інших виробів з паперу та картону. Крім цього, діяльність підприємця нараховує ще понад десяток різних видів у сфері поліграфії, друку, торгівлі газетами та канцелярськими товарами.

Загалом із вересня по грудень на закупівлях у міській раді екс-депутатка заробила понад 100 тисяч гривень.

За інформацією "Четвертої влади" у 2013 році депутатка декларувала 15 тисяч гривень матеріальної допомоги та квартиру площею 79,6 квадратних метрів.

У декларації за 2014 рік загальна сума сукупного доходу становила 7 608 гривень, які були отримані як матеріальна допомога. Також у декларації вказана квартира площею 79,6 квадратних метрів.

Нагадаємо, що пані Комлик була членом Партії регіонів, за списками якої і пройшла до Луцької міської ради у 2010 році. За інформацією Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу, пані Комлик прогуляла понад 50 відсотків сесійних засідань. У 2014 році депутатка вийшла із фракції Партії регіонів у зв'язку з її ліквідацією.

Будучи депутатом, пані Комлик вказувала місце роботи - менеджер ТзоВ "Екопрод", яке належить дружині колишнього головного регіонала Олександра Башкаленка.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.01.2016 15:05
Переглядів1391
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг