Революція Гідності: чи стало краще жити в Україні?

Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи.

Ця дата є початком одразу двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Що змінилося з того часу і чи готові люди вийти на Майдан ще раз, Конкурент запитував у лучан.

Раїса Іванівна Остапчук, голова організації з допомоги інвалідам Луцького району

"В кращу сторону, можна сказати, що й не змінилося. Дуже боляче всім. Так хочеться, щоб трохи було справедливості, духовності і благодійності. Щоб не розкрадали. На місце мають стати такі прокурори, які б за всіма могли слідкувати: і за вчителем, і за Президентом. Вони в нас не на належному рівні. І, напевно, все-таки треба молодим дати владу. Навіть якщо вони якусь помилочку зроблять, то не є страшно, ніж ті, що вже так навчилися корупції. Злодій не такий страшний, як корупція. Бо корупція – це злодій в законі".

Тетяна:

"Мало що змінилося. Боляче і прикро за молодь, бо вона стояла на Майдані, життя своє поклала, а ми тепер нічим допомогти не можемо. Мені до того прикро, що й не знаю.. От дивишся на тих людей в парламенті, а душа розривається. Бо ж що вони для вас зробили? Нічого".

Юля:

"Я думаю, все-таки змінилося. Люди змінилися. Ми стали іншими, ми стали мислити інакше. Ми почали вважати себе людьми. Ми зрозуміли, що ми можемо разом, згуртувавшись, напевно, скинути будь-яку владу. Ми зрозуміли, що головне не влада, а все-таки люди, які ту владу взяли за руку і привели. Тому, я думаю, змінилося. У владних структурах – ні. Змінилися імена – корупція лишилася. Змінилися обличчя – руки ті самі. І ті руки, які нічого не крали, насправді по лікоть запхані в кишені народу. Я думаю, все-таки змінилося, але не зовсім в ту сторону, в яку б хотілося. Якби був ще один майдан, ми б пішли. Звісно".

Василь Семенович Голоюк:

"Ні, не змінилося. Наполегливості було мало. Треба було більш радикальними методами все робити. Та й взагалі, уряд наш – то не уряд, а клоуни. Пішов би із задоволенням, якби був ще один Майдан".

Ігор

"Якщо бути об'єктивним, то нічого не покращилося, а то й взагалі стало гірше. Але якщо брати дух людей, то ми стали більш згуртовані щодо всього того, що відбувається. Тобто можна сказати, що це нас об'єднало, але чи зробило наше життя кращим?"

Стефанія і Тамара:

"Не покращилося нічого. За що стояли і гинули – не відомо. Дайте пряме запитання Призиденту: за що гинуть наші чоловіки?"

Саша:

"Порошенко краде. Порошенко і Гройсман. Якби був ще один Майдан, то поїхав би до Києва проти Порошенка".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.11.2016 17:40
Переглядів558
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-02-2018 19-02-2018 18-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг