"Луцьководоканал" хоче взяти 3 мільйони кредиту, щоб перестрахуватися

КП "Луцькводоканал" звернулося до Луцької міської ради з проханням надати підприємству можливість відкрити кредитну лінію на 3 мільйони гривень.

Про це повідомив заступник директора з маркетингу та управління інвестиційною діяльністю КП "Луцькводоканал" Анатолій Марчук на "архітектурній" комісії 28 листопада.

Як зауважив представник "Луцьковоканалу", компанія переживає складне фінансове становище.

На підприємстві, мовляв, побоюються виникнення заборгованості в зимовий період через різке підвищення мінімальної заробітної плати, а також зниження готівкових платежів від лучан.

"За листопад-жовтень недобираємо кошти", – каже представник "Луцьководоканалу".

Зі слів Анатолія Марчука, кредитну лінію вони хочуть відкрити в "Укргазбанку". Банк нібито пропонує або овердрафт, або кредитну лінію.

Однак, на думку чоловіка, овердрафт їм не дуже підходить через більшу відсоткову ставку і менший термін погашення, порівняно з кредитною лінією

Депутат Костянтин Петрочук висловив думку, що овердрафт, навпаки, спонукатиме швидше погасити кредит.

У підсумку, члени комісії більшістю голосів таки підтримали проект рішення щодо надання "Луцьководоканалу" кредитної лінії, проте вказали конкретний термін погашення кредиту – 1 рік.

Читайте також: ДЛЯ ЧОГО КП "ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ" КРЕДИТНА ЛІНІЯ НА ТРИ МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ?

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
28.11.2016 15:30
Переглядів299
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-01-2018 19-01-2018 18-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг