У Луцьку журналістам розповіли, як у місті впроваджують енергоефективні заходи

Луцький міський голова розповів журналістам із різних областей України про те, як міська влада сприяє у підтримці впровадження заходів з енергоефективності та енергоощадності.

Луцьк лідирує в питаннях розвитку програм з енергоефективноті та підтримці міської ради у створенні ОСББ. Про це йшлося 28 листопада під час зустрічі Луцького міського голови Миколи Романюка із представниками регіональних ЗМІ, головами ОСББ інших областей в рамках прес-туру, який організувала громадська організація "Український центр європейської політики" та громадянська мережа ОПОРА.

Микола Романюк розповів присутнім про те, що у місті діє Програма сприяння діяльності ОСББ Луцька на 2015-2019 роки, яка передбачає виконання капітального ремонту будинків та їх конструктивних елементів. Також існує Програма відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами на 2013-2017 роки. Нині 29 ОСББ входить до переліку об'єднань, яким проводиться відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими на впровадження енергоефективних заходів.

Міський голова також згадав і про залучення інвестицій у сферу енергоощадних заходів. Відтак він наголосив на співпраці з НЕФКО, Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), Європейським інвестиційним банком.

Микола Романюк зауважив, що люди повинні зрозуміти, що вони є власниками ліфта, сходових кліток, даху і повинні слідкувати разом за їхнім належним станом, і тоді вони стануть дійсно ефективними співвласниками багатоквартирного будинку.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
29.11.2016 08:38
Переглядів544
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-01-2018 21-01-2018 20-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг