Головна муніципалка Луцька пояснила, чому її "цькують"

Депутат Луцької міської ради Павло Данильчук звинуватив начальницю департаменту муніципальної поліції Юлію Сиротинську у тому, що вона використала оплачувану відпустку не за призначенням.

Про це він написав у Фейсбуці.

З його слів, Сиротинській надали відпустку у зв'язку з викликом на навчання у Львівському відділенні Інституту державного управління при Президентові України. Натомість вона відвідала Прагу і Берлін.

Своєю чергою, Юлія Сиротинська запевнила, що складала іспити екстерном в межах навчального процесу. До того ж, зазначила муніципалка, у вересні справлялася з навчанням без відпутски. Сиротинська переконана, що такі звинувачення пов'язані з демонтажем незаконно розташованого гаража, у якому перебувало авто (після ДТП), що перебувало у розшуку.

"На мою думку, таке реакція певних осіб пов'язана з виконанням мною та департаментом муніципальної поліції покладених функцій в межах компетенції та повноважень та через певний конфлікт, що мав місце 13 липня 2016 року під час демонтажу незаконно розташованого гаража, у якому знаходилось авто (після ДТП), що перебувало у розшуку. Власник гаража та автомобіля близький друг людини, що цькує мене особисто", – написала вона у Фейсбуці.

Також Юлія Сиротинська додала, що майно, яке їй належить, декларує відповідно до закону.

"Щодо майна, що належить мені, а також доходів: я, як законослухняна громадянка та посадова особа, подаю у законом встановлений термін і спосіб та за змістом до відповідних органів. То ж вся інформація за 2016 рік буде подана відповідно до закону у 2017 році", – йдеться у повідомленні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.11.2016 17:40
Переглядів1412
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:04
30.11.2016
Шалапін
А про гараж і автомобіль в розшуку ну дууууже цікаво! Тому реакція Павла не дивує.
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг