Чи зроблять неділю вихідним для луцьких ринків?

У Луцьку бурхливе обговорення викликала петицію з проханням зробити неділю вихідним для всіх працівників ринків. Частина лучан переконує: досвід європейських сусідів показує, що це можливо. Тому владу просять допомогти працівникам ринків отримати законний вихідний.

Однак є й лучани, які категорично проти вихідного у неділю. Наголошують: робота ринків ніяк не перешкоджає громадянам ходити до церкви і молитися. І закликають владу не позбавляти торговців можливості заробити. Про те, чи змінять роботу ринків в Луцьку, розповів у програмі "Відкрите місто" заступник міського голови Сергій Григоренко.

"Мені особисто і нам, як владі, ближча друга точка зору, адже є люди, які поважають і вважають священним днем неділю, – і це їхнє право, але є й люди, які святкують в п'ятницю, наприклад, мусульмани, нехай їх і небагато. А є іудеї чи інші релігії, які святкують в суботу. І ці всі представники релігій є в місті Луцьку. Чому якась релігія має іншим нав'язуватися? Зрештою, якщо клієнт не хоче, то він може в інший день піти", – зазначив Григоренко.

Також він запевнив, що якби до влади звернулася переважна кількість підприємців ринку чи облспоживспілка, тоді б розглядали ймовірність вихідного в неділю.

"Оскільки це поодиноке звернення, то ми не будемо втручатися в ці речі. Не хочете ви йти в неділю – це ваше право, можете прийти в суботу, можете прийти в інший день. До того ж є вже інша петиція, від інших підприємців, яка каже: ні, не забирайте в нас можливості торгувати. Бо в мене є друзі-підприємці, які заробляють, власне, в суботу-неділю. Не вважаю, що потрібно щось міняти. Це право кожної людини. Ми проти втручання в господарську діяльність. Наразі ми не будемо нічого змінювати в роботі ринків", – наголосив Сергій Григоренко.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
08.12.2016 16:10
Переглядів1841
Коментарів5
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
12:06
09.12.2016
Дратути
Ну бред... тут в притулку луцькому тварин хріном і курами в пірї годують, а вони до церки сходити не можуть, ніби тільки там християнство, а за межами його вже нема, як друшляк може черпати воду скажіть?
17:32
08.12.2016
васильок
Прикольно так чути від пана Григоренка такі толерантні висловлювання щодо релігійних меншин, зважаючи на нещодавні події, пов'язані з ним і звинувачення в антисемітизмі.
16:37
08.12.2016
Юродивий
От в чому проблема? Не хочеш в неділю йти на базар - йди до церкви. Не хочеш в неділю працювати - не працюй. Адже це твоє право, а не обов"язок.
16:32
08.12.2016
Гандзя
Прикро, що людей не чують. Працюйте, холопи, працюйте...
16:31
08.12.2016
українка
Поговорять-поговорять - і забудуть. Вже один раз піднімали ту тему, а толку?
останні новини
16-01-2018 15-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг