Фірма Мартиняка відсудила у грузинів понад півмільйона гривень

Грузинська фірма не доплатила грошей для ТзОВ "Агротехніка" за поставлений корм для тварин.

Суд зобов'язав ТзОВ "B.T.S" сплатити заборгованість у розмірі понад півмільйона гривень фірмі, яка належить народному депутату України Сергію Мартиняку. Про це йдеться у рішенні Господарського суду Волинської області від 11 травня.

Як стало відомо із судового рішення, ТзОВ "Агротехніка" 30 жовтня минулого року підписало контракт із грузинською фірмою "В.Т.S.". Відповідно до контракту, українська фірма мала продати гризинам товар (корм для тварин) а вони, своєю чергою, повністю оплатити його.

Втім, після того, як "Агротехніка" відправила в Грузію товар на суму майже 34 тисячі доларів, грузини заплатили за корм для тварин частково, а точніше – лише трохи більше 10 тисяч доларів.

На момент позову до суду заборгованість в сумі 23 319 доларів ( 608 095 тисяч гривень) була непогашена.

Господарський суд Волинської області вирішив позов задовольнити повністю і стягнути з ТзОВ "B.T.S" ( Грузія, Хелвачаурский р-он, с. Ахалшені) на користь "Агротехніки" 23 319 доларів( 608 095 гривень).

Варто зазначити, що ТзОВ "Агротехніка" зареєстрована у Луцьку, на вулиці Єршова, 11. Розмір статутного капіталу 20 250 000 гривень Серед засновників –Сергій Олександрович Горлач (його внесок до статутного фонду становить 4 499 550 гривень) та Сергій Васильович Мартиняк з внеском до статутного фонду 15 750 450 гривень.

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Новини Компаній
Опубліковано:
14.06.2016 17:10
Переглядів475
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
Вибір редактора

Рейтинг