"Укрпошта" хоче отримати дозвіл на реалізацію ліків

Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" ініціює внесення змін до національного законодавства для забезпечення можливості реалізації лікарських засобів через широку мережу установ поштового зв'язку.

Про це повідомив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський, – інформує УНІАН.

"Необхідно змінювати неефективні законодавчі акти, які не відповідають сучасним вимогам, для того, щоб "Укрпошта" змогла розширити спектр своїх послуг, приміром, постачати ліки", – сказав Смілянський.

Сьогодні багато жителів сільської місцевості не мають можливості отримувати необхідні ліки через віддаленість населених пунктів від розташованих у містах аптек. Згідно з чинним законом, ліки можуть реалізовувати лише спеціалізовані установи.

Серед інших пріоритетів "Укрпошти" Смілянський назвав швидке завершення корпоратизації державного підприємства. "Ми обов'язково завершимо корпоратизацію в першому кварталі наступного року. Це важливо як з точки зору створення нормальної системи корпоративного управління, так і можливості залучення кредитних коштів для фінансування реформ", – сказав він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Новини Компаній
Опубліковано:
30.11.2016 18:27
Переглядів483
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-01-2018 23-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг