UniCredit Bank змінює назву на Укрсоцбанк

ПАТ "Укрсоцбанк", який з 2013 року працював в Україні під брендом "UniCredit Bank", оголошує про ребрендинг та повертається до своєї історичної назви – Укрсоцбанк.

Разом із назвою 1 грудня 2016 року повертається і відоме всім українцям графічне відображення назви банку, – повідомляє перс-служба установи.

Відповідно до угоди між АВН Holdings S.A. та UniCredit Group, впродовж 3-х місяців з моменту підписання документу про обмін акціями (31.10.2016) у банку відбудеться перехід на нову символіку, будуть замінені вивіски на відділеннях, а рекламна продукція буде випускатися відповідно до нових стандартів.

Варто зауважити, що ребрендинг не позначиться на умовах обслуговування клієнтів. Усі реквізити банку, інформація для платежів та ліцензії залишаються без змін.

"У нас новий акціонер, ми стали сильнішими і готові відповідати на всі виклики нового часу. Оновлений логотип – це добре знайоме та впізнаване обличчя оновленого банку, що незмінний у своїй надійності та традиціях, але готовий до динамічних змін, щоб запропонувати своїм клієнтам більше". – зауважила голова правління Укрсоцбанку Тамара Савощенко.

ДОВІДКОВО:

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з'явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Новини Компаній
Опубліковано:
01.12.2016 10:18
Переглядів601
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-01-2018 17-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг