"Укрзалізниця" змінила розклад руху потяга "Київ-Варшава"

З 11 грудня 2016 року, з введенням в дію графіка руху пасажирських поїздів на 2016/2017 рік, "Укрзалізниця" пришвидшує поїзд № 67/68 Київ – Варшава. Відстань від столиці до Варшави по території України поїзд долатиме на годину швидше, а зворотно з Варшави рух поїзда буде прискорено майже на півтори години.

Крім того, поїзд матиме більш зручний час відправлення і прибуття, – йдеться на сайті "Укрзалізниці".

Час руху поїзда № 67/68 Київ – Варшава в дорозі зменшено завдяки тому, що поїзд робитиме зупинки на станціях Ковель, Мацеєв та Ягодин тільки для технічних потреб. Крім того, на станції Ягодин зменшено час на перестановку вагонів з широкої колії на вузьку до 2 годин. Завдяки цьому поїзд по території України у напрямку Варшави пришвидшено на 59 хв, а зворотно – на 1 годину 29 хв.

Поїзд прямуватиме із зупинками на станціях: Дорохуск, Хелм, Хелм Място, Рейовець, Травники, Свидник Всходний, Свидник Място, Люблін, Наленчув, Пулави Място, Деблин, Пилава, Варшава Всходня, Варшава Центральна, Варшава Захадня.

Наразі поїзд № 67/68 Київ – Варшава прямує через Рівне – Луцьк – Ковель – Ягодин – Хелм – Люблін. Зміна вагонів відбувається на станції Ягодин.

Також "Укрзалізниця" зробила більш зручним час відправлення та прибуття поїзда. Він відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський о 17:24 год замість 16:48 год та прибуватиме на станцію Київ-Пасажирський о 09:22 замість 12:58.

Поїзд курсує цілорічно щоденно.

У складі поїзда 30-місні пасажирські вагони міжнародного габариту RIC. Наразі вартість проїзду в сполученні Київ – Варшава становить 2250,83 грн.

ДОВІДКОВО:

Перевезення пасажирів між Україною та Республікою Польща (УЗ – ПКП) здійснюється на умовах "Соглашения о международном пассажирском сообщении (СМПС)" та "Особых условий международных перевозок (SCIC) – для поездок по проездным билетам в сообщении Восток-Запад (EWT) (Тариф Схід – Захід)". Відповідно кожна із залізниць, УЗ та ПКП, встановлює тариф по своїй території та у вагони свого формування, які оголошуються у валюті євро та розраховуються у національній валюті країни оформлення проїзного документа на дату звернення пасажира.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Новини Компаній
Опубліковано:
02.12.2016 18:42
Переглядів815
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг