"Батьківщина" переходить в опозицію, - Тимошенко

Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила про перехід її політичної сили до парламентської опозиції.

Про це Тимошенко повідомила 5 квітня, перебуваючи у Львові, інформує прес-служба "Батьківщини".

"Сьогодні я можу оголосити консолідоване рішення нашої політичної сили. Ми прийняли рішення, що ми виходимо з безперспективного переговорного процесу про створення нової коаліції. Ми переходимо в демократичну, проєвропейську опозицію", – зазначила Тимошенко.

Юлія Тимошенко наголосила, що фракція "Батьківщина" доклала всіх можливих зусиль, щоб змінити курс влади, зокрема, поставила п'ять публічних умов, які могли би дати Україні шанс вийти з кризи. Але до позиції фракції не дослухалися.

Голова фракції зазначила: "Ми йдемо на достатньо впевнену боротьбу проти старої системи, проти злиття нової постмайданної влади та старої олігархічної мафії. Ми йдемо на боротьбу проти знищення економіки України, проти знищення життя кожної української родини".

Юлія Тимошенко також запевнила, що її політична команда в парламенті буде і надалі підтримувати потрібні для держави законодавчі ініціативи.

"Якщо в парламенті будуть народжуватися законопроекти, які реально потрібні країні, які можуть допомогти людям в цей складний час, наша команда в парламенті буде голосувати за те, що ми вважаємо правильним і потрібним", – додала вона.

Лідер "Батьківщини" запевнила, що перехід до опозиції є єдиним правильним рішенням за нинішніх соціальних та економічних умов.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Політика
Опубліковано:
05.04.2016 17:18
Переглядів452
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг