Українці задоволені роботою в Польщі

Українські працівники позитивно оцінюють польських роботодавців.

94 % українських працівників, які взяли участь в опитуванні на замовлення компанії "IPF Group", підтвердили, що планують знову приїхати до Польщі, – повідомляє Monitor Info, посилаючись на next.gazeta.pl.

Відповідно до опитування, близько одного мільйона українців нині працюють у Польщі. Більшість із них – легально. Найчастіше працевлаштовуються у сільському господарстві, на будівництві, виробництві, переробці, послугах і гастрономії. Вибір галузей не є випадковим. Кожна з них характеризується відносно низькою заробітною платою, сезонністю і відсутністю робочої сили.

Next.gazeta.pl посилається на дослідження під назвою "Очима українців, тобто робота в Польщі з погляду іммігрантів".

64 % українців приймають рішення про роботу в Польщі у зв'язку з більшими заробітками, ніж в Україні. Для 39 % важливе значення має факт близького сусідства і те, що у Польщі вже працюють їхні знайомі. Кожен восьмий українець (12 %) приїхав до Польщі у зв'язку зі складною ситуацією на Батьківщині.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Світ
Опубліковано:
20.03.2017 18:11
Переглядів840
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг